SKYDOO dba o twoje bezpieczeństwo od PONAD 15 LAT w europie

Od ponad 15 lat jesteśmy odpowiedzialni za usługi bezpieczeństwa IT. Nasi eksperci zajmują się komputerami i systemami biurowymi w celu uzyskania pełnego wsparcia. Ponadto Skydoo dywersyfikuje swoje działania i jest zaangażowany w komunikację wszystkich Twoich projektów. Nasz zespół wprowadza idealną strategię dla Twojego biznesu.

SPOŁECZEŃSTWO ZORIENTOWANE NA PRZYSZŁOŚĆ

Skydoo Twoim ekspertem ds. Bezpieczeństwa i komunikacji komputerowej od ponad 15 lat.

Jesteśmy europejskim lidered od ponad 15 lat w dziedzinie bezpieczeństwa IT, posiadamy unikalną wiedzę, aby wspierać firmy w organizacji ich systemów komputerowych i biurowych, nie penalizując ich rentowności przez duże inwestycje.

Łączymy najlepsze technologie dostępne na rynku, aby zaoferować spersonalizowaną obsługę zgodnie z oczekiwaniami i rozmiarem Twojej firmy. 

Skydoo, zabezpieczając sieci i optymalizując procesy IT wdrażane zgodnie z potrzebami firmy posiada tysiące zadowolonych klientów.

SPERSONALIZOWANE WSPARCIE

Skorzystaj z szeregu usług obejmujących wszystkie potrzeby Twojej firmy. Uzyskaj dostęp do najlepszych technologii na rynku dzięki ofertom opracowanym wspólnie z naszymi wiodącymi partnerami i ciesz się rozwiązaniami, które podążają za Twoim rozwojem. Sprawdzaj postęp firmy dzięki regularnym raportom. Kontroluj swój budżet za pomocą miesięcznego planu.

Skydoo w liczbach

Umów z klientami
5000 +
Zapisanych terrabajtów /miesiecznie
50 +
Strony internetowe
0 +