Tworzenie stron i sklepów internetowych.

TWOJA STRONA. 
TWÓJ Wizerunek.

Strona internetowa musi zawsze podlegać weryfikacji, modyfikacjom i innym aktualizacjom, aby działać w odpowiednich warunkach pod względem optymalizacji i bezpieczeństwa. Konserwacja i aktualizacja zawartości Twojej strony internetowej będzie prowadzona przez Skydoo.

TWOJA STRONA SZYTA NA miarę

Profesjonalna i spersonalizowana strona internetowa według Twojego sektora działalności.

Spersonalizowane wsparcie

Skydoo oferuje stworzenie profesjonalnej i spersonalizowanej strony internetowej zgodnie z sektorem Twojej działalności. Twoja strona jest zaprojektowana zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami. Edytujesz i publikujesz nowe informacje w kilka sekund.

Wspieramy Cię w realizacji i korzystaniu z Twojej witryny dzięki zespołowi ekspertów, który jest do Twojej dyspozycji przed, w trakcie i po jego realizacji. Zapewniamy również wsparcie w postaci szkolenia dotyczącego aktualizacji i administrowania witryną.T

BĄDŹ WIDOCZNY W SIECI

Zaprezentuj swoją firmę.

Zespół do Twojej dyspozycji

Niepowtarzalny design

Pierwszy kontakt między Twoją firmą a Twoimi klientami będzie zapewne za pośrednictwem Twojej witryny. Dlatego też przykładamy szczególną wagę do projektu, który musi idealnie pasować do wartości i wizerunku Twojej firmy. Organizacja treści i struktura drzewa Twojej witryny są zatem obsługiwane przez nasz zespół. Skydoo zapewnia fachową obsługę, aby ułatwić proces digitalizacji.

Dzięki oferowanym usługom Twoja witryna będzie:

 • Responsywna : to znaczy zoptymalizowana, aby korzystać ze spersonalizowanego interfejsu na różnych urządzeniach (smartfon, tablet, komputer …).
 • Skalowalna : niezależnie od chwili nowe funkcje zostaną dodane do już istniejących.
 • Dostępna w kilku językach : jest to niezbędne, aby ułatwić dostęp do większej liczby odbiorców.
 • W oparciu o zrównoważony rozwój : Skydoo stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo.

SEO

Aby wzmocnić Twoją obecność w Internecie i widoczność Twoich treści, Skydoo wspiera Cię w tworzeniu Twojej witryny, stale aktualizowanej i rozwijanej za pomocą odpowiedniego „Systemu zarządzania treścią”.

 • SEO (SEO) : SEO jest niezbędnym narzędziem do optymalizacji widoczności Twojej witryny. W Skydoo pracujemy ramię w ramię, aby zapewnić wysokiej jakości treści i najlepsze wyniki w różnych wyszukiwarkach. Strona pojawiająca się na górze wyników będzie dziesięć razy bardziej wpływowa niż inna.
 • SEO w sieciach społecznościowych (SMO) : zoptymalizujemy widoczność Twojej firmy w sieciach społecznościowych, aby zbudować prawdziwą społeczność online.

Statystyka

Praca coachingowa wykonana przez Skydoo jest kompleksowa i obejmuje również  badanie statystyk związanych z Twoją witryną. W rezultacie analizujemy różne dane, aby lepiej ocenić wydajność. W ten sposób z bezpiecznego łącza będziesz mieć dostęp do różnych wskaźników wydajności, między innymi:

 • Ruch : odwiedzający, „wyjątkowi” goście (którzy odwiedzają witrynę po raz pierwszy) i okresy odwiedzin (w miesiącach, dniach i godzinach).
 • Analiza nabycia i / lub skierowań : dostęp za pośrednictwem wpisów URL, wyszukiwarek lub strony odsyłającej (za pośrednictwem linku znajdującego się na stronie partnera …).
 • Zachowanie : wyświetlane strony, średnia długość wizyty, współczynnik odrzuceń …

Skydoo równolegle i na podstawie zebranych wyników analizuje różne elementy:

 • Twoje potrzeby : konkurencja  oraz Twoje cele
 • Twoje cele : kto może odwiedzić Twoją witrynę i z jakich powodów?
 • Wybory pod względem słów kluczowych i ich trafności: wyrażenia lub inne słowa, które użytkownicy Internetu będą skłonni wpisywać w wyszukiwarkach.
 • Optymalizacja witryny: Skydoo udoskonali informacje, pracując nad restrukturyzacją treści.

Obserwuj pozycjonowanie swojej firmy.

realizacja w pięciu krokach

1. Strategia

2. Specyfikacja

3. Projektowanie

4. Dopracowanie

5. Działająca strona

Sprzedawaj w sieci

Skydoo napędza Cię w sieci.

WordPress z WooCommerce

Dzięki wtyczce WooCommerce Twoja firma będzie mogła skorzystać z różnych funkcjonalności, rozwijając e-commerce swojej strony natychmiast za pomocą WordPress. To właśnie dzięki najlepszej wtyczce e-commerce dla WordPress Skydoo przejmuje kontrolę nad Twoimi projektami. WooCommerce jest liderem istniejących modułów e-commerce na platformie WordPress i pozwoli Ci przejść z witryny prezentacyjnej na stronę komercyjną. Moduł ten ma tę zaletę, że jest stosunkowo prosty w konfiguracji, a jednocześnie niezwykle wydajny.